lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 3889 компаній
Аренда выделенного сервера

Кліматичний бренд NEOCLIMA Україна

Кліматичний бренд NEOCLIMA Україна 2379
Адреса:
03134, Киев, вул. Пшенична, 9 на карті
Тел.:
(800) 50-70-25 [безкошт.]
Web-адреса: https://neoclima.ua
Офиційний сайт NEOCLIMA в Україні пропонує зволожувачі повітря, системи спліт, мобільні кондиціонери, кондиціонери, повітряні завіси, мульти спліт-системи
Рубрики: Будівництво, Будматеріали » Кондиціонери та вентиляційне обладнання
Дім, Офіс, Меблі » Побутова техніка та обладнання
Новини Новини (1) | Товари Товари (0) | Відгуки Відгуки (0) | Написати листа Написати листа

Відгуки (0):

Додати відгук
Написати листа

Новини

Фото Детальний опис Період дії
Кліматичний бренд NEOCLIMA Україна

При зниженні температури повітря на вулиці, знижується й відносна вологість повітря всередині приміщень. Якщо взимку (при температурі 0⁰С) відносна вологість повітря на вулиці становить 90% (повітря містить 4.37 грама води), то, потрапляючи в приміщення (+ 22⁰С), це ж повітря відразу нагрівається і його відносна вологість стає лише близько 22%.

Чим нижче температура за вікном, тим нижче рівень відносної вологості в приміщенні - це неминуче (див. Таблицю).

Таблиця змін відносної вологості у приміщенні в залежності від змін температури повітря на вулиці

Сухе повітря негативно впливає на здоров'я людини і особливо дітей.

Межі для нормальної вологості повітря новонародженої дитини знаходяться в межах 50-70%. Для дорослих ці межі зміщуються до 40-60%. Дефіцит вологості сприяє підвищенню концентрації небезпечних алергенів і пилу в повітрі. При низькій вологості також відбувається підсихання слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, викликаючи подразнення шляхів, дискомфорт і появу надлишкового слизу.

Людина (особливо дитина) стає більш вразливою для інфекцій.

При виникненні інфекційного захворювання підвищена сухість в приміщенні буде сприяти лише збільшенню хвороби. Педіатри радять не тільки працівникам дитячих установ, а й батькам в квартирах і будинках під час опалювального сезону використовувати спеціальні зволожувачі повітря, які будуть автоматично підтримувати вологість приміщення в нормативних межах 40-60%, адже в опалювальний сезон природна вологість в приміщеннях рідко сягає 30%.

Низька вологість повітря, особливо в опалювальний сезон, викликає й інші проблеми в нашому житті.

Спробуємо вказати деякі з них нижче:

  1. Чому старіє шкіра?
    Коли вологість повітря нижче норми, це відразу позначається на нашому самопочутті! Сухе повітря призводить до пересихання шкіри рук і обличчя. І, як наслідок, до раннього старіння і в'янення шкіри. Жодна жінка, та й жоден чоловік не бажає мати зморщене обличчя, навпаки, всі прагнуть довести стан своєї шкіри до ідеалу. Людська шкіра за добу здатна втрачати до 0,5 л води, а в зимовий період - до 1,0 л. Варто підвищити вологість повітря в своєму будинку з 25 до 50%, і втрати вологи шкірою скоротяться приблизно вдвічі(!). Тут все залежить від вас, можна вибрати прилад, не тільки ефективнозволожуючий, але і очищуючий повітря в приміщенні. З цим завданням відмінно впораються зволожувачі та мийки повітря NEOCLIMA.
  2. Чому гинуть квіти?
    Дуже важливо підтримувати в приміщенні необхідну для рослини вологість повітря. Деякі рослини, наприклад аспарагус, ніколи не зацвіте в приміщенні з сухим повітрям, навіть якщо його поливають так, як потрібно. Занадто низька вологість повітря викликає опадання пагонів і бутонів, уповільнює ріст рослини. Взимку, вологість в приміщенні падає до 20%. Не дивно, що рослини страждають, адже більшості з них необхідний вміст вологи на рівні 60-90%. Єдиним реальним виходом можуть послужити побутові зволожувачі повітря NEOCLIMA.
  3. Чому сохнуть меблі й паркет?
    Важливо пам'ятати, що дерево - це природний матеріал, на який впливають температура і вологість приміщення, не дарма про дерево кажуть, що воно «дихає». Якщо увашому будинку стояїть дерев'яні або антикварні меблі, лежить паркет, зберігаються дерев'яні музичні інструменти, то під час зимового опалювального сезону, коли повітря в приміщеннях достатньо пересихає, шви між паркетними планками розходяться і в підлозі можуть з'явитися щілини, меблі пересихають і тріскаються, або деформуються, музичні інструменти змінюють свою тональність. Для того щоб уникнути цих проблем, необхідно підтримувати правильну вологість повітря, і зволожувачі повітря NEOCLIMA допоможуть уникнути і цих проблем.

Пропонуємо Вам ознайомитися з сучасними, надійними і в той же час - доступними зволожувачмиі мийками повітря з функцією зволоження від Neoclima в нашому каталозі

23.08.2018 - 22.09.2018