lang.1 Українською     lang.1 По-русски     Вхід у кабінет    Реєстрація
Всього 3889 компаній
Аренда выделенного сервера

Опалювальні системи італійського виробництва Immergas в Україні

Опалювальні системи італійського виробництва Immergas в Україні 1891
Адреса:
03134, м. Київ, вул. Пшенична, 9 на карті
Тел.:
(800) 50-70-45 [безкошт.]
Web-адреса: https://immergas.kiev.ua
Компанія Immergas була відкрита в 1964 р на території Італії як творець сучасної, ефективної, і одночасно простої опалювальної техніки. В даний час тримає лідируючі позиції в переліку газових котлів, а також систем обігріву взагалі.
Рубрики: Будівництво, Будматеріали » Системи опалення та теплопостачання, котли
Фото
Новини Новини (1) | Товари Товари (0) | Відгуки Відгуки (0) | Написати листа Написати листа

Відгуки (0):

Додати відгук
Написати листа

Новини

Фото Детальний опис Період дії
Опалювальні системи італійського виробництва Immergas в Україні

Підбирати техніку згідно свого бюджету - нормально і правильно. Вирушаючи на пошуки відповідного котла, ми натикаємося на дешеві варіанти і красивий опис.

1. Головне дешевше?

Однак, за приємною цінової картинкою можуть ховатися негативні наслідки. Перед купівлею, рекомендуємо уточнити деякі важливі моменти: наявність сервісного обслуговування у вашому місті і кваліфікованих фахівців для діагностики котла; умови обслуговування, в тому числі і гарантійне; наявність додаткових послуг або запчастин для заміни.

2. Важливі тільки параметри споживання газу?

При виборі котла є ряд принципових даних, на які потрібно звернути увагу: площа приміщення; теплоізоляція і тип стін; висота стелі; правильне і якісне встановлення вікон і підвіконь, кількість дверей. І якщо ви врахували всі ці параметри, а ваш котел споживає газу більше, ніж заявлено виробником, потрібно якомога швидше перевірити справність котла, налаштувань і правильність встановлення.

3. Потужність котла повинна збігатися з опалювальною площею приміщення?

Як правило, в інструкціях, які дає виробник, вказані стандартні параметри споживання газу відповідно до площі. Навіть, якщо у вас супер утеплені стіни та інші дані близькі до ідеалу, все ж не варто брати потужність котла менше, ніж вона повинна бути. Інакше загрожує тим, що котел не впорається, і будуть великі втрати.

4. Що з системою безпеки?

Газове обладнання, це серйозний пристрій, і його неправильна експлуатація небезпечна для життя. Вибираючи котел, уточніть про систему сповіщення щодо помилок, непередбачених обставин, чи є режим припинення газу в котел при виникненні несправностей. Чим сучаснішою і вдосконаленою ця система буде, тим краще.

5. Гарячу воду за допомогою котла можливо отримати?

Важливо знати, що котли діляться між собою на типи по колькості контурів. Одноконтурні котли призначені тільки для обігріву приміщень. Двоконтурний котел же, нагріє ваш будинок і воду. У випадку з ІТАЛІЙСЬКИМИ ГАЗОВИМИ КОТЛАМИ IMMERGAS, є ще один вид - з роздільними теплообмінниками. Кожен контур гріється окремо. Тобто, якщо виходить з ладу один теплообмінник, другий залишається в робочому стані. Якщо ви хочете опалювати будинок і користуватися гарячою водою, вам потрібен двоконтурний котел.

Огляд декількох газових котлів:

6. Яка конструкція краще?

Підлоговий тип котла конструкції має ряд вимог і займає багато місця. У той час як настінний (навісний котел) котел користується більшою популярністю. Має менші габарити, простіший у встановленні, може використовуватися практично у всіх типах приміщень.

7. Якими повинні бути труби?

Труби - важлива складова всієї опалювальної системи. Це не те, на чому потрібно економити. Труби повинні бути виготовлені з високоякісних матеріалів, витримувати високі температури, передбачати утворення корозії. Погані труби загрожують вам тим, що вся опалювальна система може вийти з ладу.

8. Що з димоходом?

Краще використовувати димарі з нержавіючої сталі. Особливо для будинків старих будов із цегляними димоходами. Гази, які виділяються при згорянні палива, пошкоджують такого роду застарілі конструкції.

9. Батареї теж міняти при купівлі котла?

Звичайно краще користуватися сучасною технікою, яка дасть кращий результат і заощадить додаткові кошти. Але зміна радіаторів при покупці котла не обов'язкова. Головне, щоб в розрахунок брали все опалювальне обладнання, а батареї повинні бути належної потужності, щоб здійснити рівномірний обігрів будинку.

10. Чи потрібен фахівець при виборі котла?

Спеціаліст з підбору газового обладнання - людина, яка спеціально навчена в галузі даної техніки, має всі навички та компетенції. Чи врахує всі нюанси, на які звичайний користувач не зверне увагу, але вони можуть спричинити негативні наслідки. Ми рекомендуємо підбирати котел за допомогою фахівця, щоб ваш вибір в майбутньому вас не розчарував.

Наші фахівці чекають ваших запитань тут або за номером: 0-800-50-70-45

29.10.2021 - 28.11.2021